Розкажи Світу Правду про Президенські Вибори 2014 в Україні

10252180_537062129744788_5675998115586268337_n

Шановні Українці та гості нашої країни!

У нас є унікальна можливість передати на весь світ правдиву інформацію про важливі для майбутнього України Президентські Вибори 2014.

Від сьогодні, Ви теж можете стати міжнародним журналістом, який висвітлює виборчу компанію, процес голосування, роботу виборчих комісій на Президентських Виборах в Україні і розповсюдити інформацію на весь світ через 250 міжнародних телевізійних каналів. 

Просто використовуйте свій смартфон чи планшет, щоб зафільмувати унікальні сюжети і створити свій відео пакет новин про будь-які події, що пов’язані з виборами на території всієї України: заборонена агітація, прихована реклама, хабарництво, фальсифікація, бійки, саботаж, зрив голосування та інші порушення під час виборчого процесу.

Технічні вимоги до матеріалів: HD / 16:09 , MPEG-4 , H-264

Ідеальний відео пакет новин складається з наступних елементів:

1) Інтерв’ю – ви фільмуєте відео, на якому людина висловлює свою думку, ви ставите питання, просите прокоментувати подію, що відбувається тощо (30 – 60 секунд);

2) Стендап – ваш особистий коментар (думка, позиція) на камеру (до 30 секунд);

3) Відеосюжет – загальна відео історія про події на виборах, може бути з вашим особистим коментарем за кадом ( 3-4 хвилин).

Будь-ласка зафільмуйте свій власний відео пакет новин про вибори з використанням вищезазначених елементів (щонайменше одного, та бажано усіх трьох).

Будь-ласка, доповніть Ваш відео пакет новин наступними опціями (щонайменше одною):

а) письмовий опис;

б) письмовий коментар;

в) закадровий голос;

г) коротке інтерв’ю англійською мовою чи

е) пимьсовий текст інтерв’ю англійською мовою.

Бажана мова – англійська. Важливо! Якщо Ви не можете надати інформацію англійською мовою, але ваше відео сенсаційне, використовуйте українську чи російську мову, а ми доповнимо Ваше відео і Ваш опис необхідним перекладом на англійську мову.

Деякі корисні посилання на приклади і інструкції тут:

– Дивись. Фільмуй. Редагуй http://www.witness.org/how-to/videos

– Android : http://storymaker.cc/

– Apple: https://itunes.apple.com/us/app/filmic-pro/id436577167?mt=8

– Технічна безпека : http://smallworldnews.tv/guide/

– Поради для відеозйомок http://www.witness.org/how-to/videos/filming-tips

 

Якщо Ви готові прийняти участь, будь-ласка надішліть лист на адресу euromaidanpr@gmail.comз темою “Вибори 2014 ” і ми надішлемо Вам лінк на платформу для завантаження Ваших відео матеріалів, а також логін, пароль для доступу.

Коли міжнародні телевізійні канали виберуть Ваш унікальний матеріал протягом 24 годин після того, як матеріал завантажений на платформу, ми гарантируємо Вам винагороду в розмірі 20% (як правило, щонайменше 100 Дол. США за «відео пакет новин») від суми кожного комерційного договору з Вашим відео пакетом новин. Чим більша кількість ЗМІ буде купувати Ваш відео пакет новин, тим більшою буде сумма Вашої винагороди; чим більш сенсаційним буде Ваш відео пакет новин, тим вищою буде його вартість.

Протягом максимум 24 годин ми повідомимо Вам у листі результати використання Вашого відео матеріалу.

Увага! Дуже важливо не завантажувати и не поширювати Ваш унікальний відеоматеріал протягом 24 годин на будь-яку соціальну соцмережу (YouTube , Vevo , Facebook, Twitter тощо), окрім завантаження на платформу, оскільки міжнародні телевізійні канали не цікавлять матеріали, які вже опубліковані в інтернеті.

Будь-ласка, поширте цю інформацію серед друзів і знайомих по всій Україні.

Нехай весь світ знає ПРАВДУ!

Слава Україні!

 

 

 

Advertisement

1 thought on “Розкажи Світу Правду про Президенські Вибори 2014 в Україні

  1. Pingback: Розкажемо правду про вибори! Додаємо детальну інструкцію. У вас є унікальна | Мои Новости про Украину со всего Мира 24 часа в сутки Аналитика,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s